Ümraniye, İstanbul ilinin ilçelerinden biridir. Ümraniye İstanbul’ un en hızlı kentleşen ve nüfusu hızla artan; köy ve yöre geleneklerinin de aynen. Muhafaza edildiği bir kentleşme örneğidir. İstanbul’un nüfus bakımından en kalabalık üçüncü, Anadolu Yakası’nın en kalabalık ilçesidir. 12 Eylül Darbesi sonrasında Ümraniye Belediyesi fesh edilerek Üsküdar’a bağlı şube müdürlüğüne dönüştürüldü. 1987 yılında ilçe olan Ümraniye’ de ilk yerel seçim 1989 Yılında yapıldı. İlçe 14 mahalle, 6 belde ve 4 köyden oluşur. 22 bin hektarlık bir yerleşim alanına sahiptir. Ümraniye, ekonomik çeşitlilik açısından çok zengin bir yöredir. Küçük imalat sanayisinden konfeksiyona, Yedek parça ve ağaç ürünleri üretimine kadar çeşitlilik göstermektedir. Buzlu Cam Filmi, Aşağıdudullu, Atakent Atatürk, Çakmak, Esenşehir, Ihlamurkuyu, İnklap, Kazımkarabekir, Merkez köyler, Namık kemal, Yukarı dudullu, ve çevresinde Buzlu Cam Filmi, Aynalı Cam Filmi, Dekoratif Cam Filmi, Kumlama Cam Filmi, Uygun maliyetler ile hizmet vermekteyiz Cam Filmlerinde, yılların vermiş olduğu tecrübe ile birlikte pratik çözüm ve uygulama ile birlikte iletişime geçmenizi bekliyoruz..

Aynalı Cam Filmi; Özellikleri

Işık geçirgenligi %19
Güneş Enerjisi %30
Güneşi Emmesinin Ve İçeri Vermemesi %50
Güneş Sıcaklını keser Enerji Masrafını azaltır..

Kumlama Cam Filmi;  cama su ile yapıştırılarak şirket logosu şerit ve desen seçenekleri mevcuttur detaylar için iletişime geçin..

Buzlu Cam Filmi;  Cama uygulandıktan sonra içerideki nesle ve objeleri görünmesini engellemek için yapılmaktadır.

Dekoratif Cam Filmi, ile tanıştınız an itibari ile farklı olduğunu anlayacak ve vazgeçemeyeceğiniz  bir ürün olduğunu anlayacaksınız. Güvenlik açısından da tercih edilen dekoratif film şerit ve desenleri ile her yere uyum sağlayabilecek ve desenleri ile şık ve zengin bir görüntüye sahip olacaksınız. Dekoratif cam filminde güvenliğiniz açısından önemli şeffaf bir cam film uygulandıktan sonra insanların
çarpıp kendilerini yaralamamaları için önemlidir. ”MF Cam Filmi” olarak uygun fiyatlarımızla  profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile sizlerin aramasını bekliyoruz..

Uygulandığı Alanlar

Vitrin
Showrum
Ofis ara bölmeleri
Ofisler
Ofiskapıları
Konferans salonları
Özel mekanlar
Kamuya açık alanlar
Vitrinleri güzel görüntü haline getirir.

Güneş kontrol cam filmi, aynı zamanda ısı kontrol cam filmi olarak da bilinmektedir. Bu filmlerin uygulamalarını ve kaplamalarını kaliteli ve garantili olarak yapmaktayız. Modern yaşamın modern binalarında artık sıklıkla camlar kullanılmaktadır. Bina ve işyerleri gibi mekanlarda estetik ve tasarımın göstergesi camlar olmaya başlamıştır. Bununla birlikte yüzey alanlarındaki camlar arttıkça yazın ve kışın güneş enerjisinin az yada çok etkileri fazlaca hissedilir hale gelmiştir. Güneş ışığı fazla düştüğü zaman içerideki canlı cansız birçok unsurun olumsuz etkilenmektedir. Ofis tarzı işyerlerinde çalışan ve güneş ışığının direkt düştüğü yerlerde çalışan
personelin iş verimliliği yüzde 50 ye varan oranlarda düşmektedir.

Aynı zamanda perde, mobilya, halı ve diğer eşyalara vuran güneş ışınları bu ev, ofis eşyalarının solmasına neden olmaktadır. Güneş kontrol ısıcam filmi uygulamaları ile UV (Ultra Viyole) ışınlarının yansımasını yüzde 99 varan oranlarda engeller. Bu sorunla karşı karşıya kalmaktan artık kurtulacaksınız. Bu film uygulaması ve kaplaması aynı zamanda geniş dış cepheye sahip yerlerde bina cam filmi şeklinde bilinmekte ve kullanılmaktadır.
Güneş ve ısı kontrol cam filmleri ile aynı zamanda izolasyon sağlayarak kışın ve yazın enerji tasarrufu sağlar. Cam filmi uygulaması olan bir ortamda ısı içeride tutularak ısı kaybının cam yoluyla kaybı azaltılır. Cam filmi kaplaması camın iç yüzeyine yapılır. Kışın güneş ışığı cam vurduğunda ısı camda yüzde 30 oranında tutunur. Ortamın sıcak tutmasını sağlar. Bu durum aylarca ısınma için ödediğiniz elektrik ve doğalgaz giderlerinin azalmasını sağlayarak, yıllar boyu tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Diğer bir etken ise yazın cama vuran güneş ışığı ise yüzde 79 oranında geri yansıtılarak içeri ortamın sıcak olmasını engeller. Tüm renklerde uygulama ve kaplama işlemleri yapılmaktadır. Estetik, ferahlık ve tasarımsal olarak görüntü kalitesi sağlamakta olan cam filmi uygulamamız için bizlerden fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Mimari cam filmi olarak da bilinen güneş ısı kontrol cam filminin faydaları; Enerji tasarrufu sağlar Eşya ve diğer araç-gereçlerin solmalarını engeller. İş yeri ve ofis gibi yerlerde iş verimliliği gibi birçok konuda fayda sağlar
UV ışınlarının zararlarından korur. Estetik, tasarım ve görünüş olarak modern alanlar yaratır. Güneş ışığının en fazla vurduğu tüm yerlerde uygulaması yapılmaktadır. Güneş kontrol cam filmi ev, işyeri, ofis, konut cam sistemlerine en kaliteli ve uygun fiyatları ile yapılır..

Ofis Cam Filmi, Şeritli cam filmleri, dekoratif cam filmi uygulamalarının modelleri arasındadır. Camlara kumlama olarak yapılan filmlerin şerit halinde folyo kesimi şeklinde hazırlanarak,  uygulanmasıdır. Ofis, iş yeri, bölme, kapı, pencere cam sistemlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Estetik ve şık olarak ortamlara zenginlik kazandırmaktadır. Kurumsal kimlik çalışmalarında logolu olarak da yapılabilmektedir. Ücretsiz olarak yerinde keşif yapıyor, ölçülendirme alıyor.