güvenlik cam filmi

– İnsanları dağılan cam parçacıklarından korur,
– Yaralanmaları azaltır,
– Mülkünüzü korur,
– Camı kıran soyguncular için caydırıcıdır,
– Camın mukavemetini arttırır.
– Ultraviole ışınlarını %99 oranında engeller,
– Şeffaf olmasına rağmen güvenlik cam filmlerimiz güneş ısısını % 16 – % 20 oranında geri yansıtmaktadır.

GÜVENLİĞİ SAĞLAYIN…

3M koruyucu filmleri camın iç kısmına basitçe monte edilir ve görünmezlik özelliğiyle koruma sağlar. Özel bir yapıştırıcı ile birbirlerine tutturulmuş dayanıklı ve pürüzsüz özel Mylar dereceli polyester katmanlarından oluşan bu film, camı bir bütün olarak tutmak amacıyla üretilmektedir. 3M ürünlerinin sağlamlığı ve dayanıklılığın yanısıra, resimlik de oldukça önem taşır.

Ayrıca bütün 3M ürünleri sağlığı güvenliğini sağlamak ve solmaları önlemek amacıyla zararlı UV ışınlarını önlemektedir. Güneş ışığını kontrol serisi emniyetin yanısıra yüksek performans sağlar. Güneş ışığının % 79’u ve fazlası bu filmler vasıtası ile enerjiye dönüştürülüp klima masraflarını azaltmaktadır.
GSA Kuruluşu etrafa saçılan cam kırıklarının kişilere ve eşyalara verebileceği zararı ölçmek amacı ile geniş çaplı bir ölçme ve derecelendirme sistemi geliştirmiştir. Gün ışığına karşı korumalı 7-millik (175 mikron) 3M cam filmleri, doğabilecek zararları bariz ölçüde engelleyip meydana gelebilecek cam patlamalarına karşı koruyucu özelliğini yükseltmiştir.

GÖRÜNMEZ GÜÇTEKİ KORUMA

3M filmleri özel yapıştırıcı ile birbirlerine tutturulmuş polyester katmanlarından oluşmaktadır. Eski veya yeni camın iç kısmına basitçe uygulanabilir. Film cama uygulandığında, camı görünmez bir tabaka biçiminde öyle bir sarar ki, herhangi bir kırılmada cam parçaları dağılmaz. Bunun sonucunda depremin, fırtınanın veya terörün neden olduğu cam kırıklarının etrafa saçılıp yaralanmaların oluşması önlenir. Olası şiddetin ya da hasarın derecesine göre değişik derecelerde koruma filmleri mevcuttur.

ZARARLI UV IŞINLARINI ENGELLEYİN

3M filmlerinin solar sürümü zararlı UV ışınlarını ( bu ışınlar mobilyalara ve objelere zarar verir ve soldurur ) % 99 oranında engel olan UV emici malzeme ile desteklenmiştir. Ayrıca vitrinlerdeki ürünlerin gözükmesini engel olan ve ofarzui çalışma hayatını bile engel olan göz alıcı ışıklarıda engeller.

DAHA ÇOK ENERJİ TASSARUFU SAĞLANIR

3M filmlerin bünyesinde ilaveten sıcağı geri çevirmede büyük rol oynayan yüksek performanslı metal mevcuttur. Sonuç olarak, bu filmler vasıtası ile enerji tasaruffunuz artmakta ve mekanlarınız daha konforlu olmaktadır.

MÜKEMMEL NET GÖRÜNTÜ

Mf cam filmlerini kullanırken estetik görüntüden ödün vermek zorunda kalmazsınız. 3M um eksikliksuz net görünütüsü vasıtası ile sararma ya da flu bir görüntü katiyen oluşmaz.

HEM ÇOK KOLAY – HEM ÇOK DAYANIKLI

3M filmlerin üstünlükleri çok fazla; uygulaması hızlı, temiz ve uzun ömürlüdür. 3M piyasadaki en uzun ömürlü filmlere ve patentli reziztans kaplamasına sahiptir. Bakımı da ilaveten basittir. 3M ile kaplanmış camlar geleneksel temizlik metodları ile temizlenebilir.