“Çekmeköy Buzlu Cam Filmi”
Çekmeköy, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alır ve 2009 yılında ilçe olmuştur. Son bir kaç yılda mimari olarak büyük bir gelişme gösteren “Çekmeköy” modern mimarisi ile de göz doldurmaktadır. Anadolu yakasının en güzel ilçelerinden olan “Çekmeköy” gerçekten yaşanabilecek ilçelerden biridir diyebiliriz.

Modern mimarinin vazgeçilmez unsurlarından biri olan“Cam filmi” Çekmeköy’de de yoğun olarak kullanılmaya başlandı. Bina içi uygulamalarda estetik bir görünüm sunmaktadır. Özellikle ofis bölmelerinde camlara uygulanarak hem yerden tasarruf sağlar, hemde iç açıcı bir görüntü sağlar.

“Çekmeköy Buzlu Cam Filmi” olarak ofis içi uygulamalar, bina kaplamaları ve daha bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Bu uygulamalardan bazıları ise şunlardır.

”Buzlu Cam Filmi”
”Dekoratif Cam Filmi”
”Kumlama Cam Filmi ”
”Ofis Cam Filmi”
”Güneş Kotrol Cam Filmi”
”Aynalı Cam Filmi”

Yukarıda sıraladığımız hizmetlerin yanısıra daha bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Yaptığımız her işi kendi işimiz gibi görür ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarız. Sizde bizimle çalışmak isterseniz lütfen iletişim sayfamızda yer alan bilgileri kullanarak bize ulaşınız.